Pühapäeviti saab Raadikul mängida põnevaid ja arendavaid lauamänge!

  0
  2021

  text test time

  • ???? ОТКРОЙ ДЛЯ СЕБЯ МИР НАСТОЛЬНЫХ ИГР! ????

   Приглашаем детей и подростков бесплатно поиграть в веселые и развивающие настольные игры. Alias, Ligretto, Uno, Dixit, Hali-Gali - какая твоя любимая? Приходи и выясни! 

   Настольные игры развивают логику, абстрактное мышление и воображение. Это хорошая возможность познакомиться и подружиться с другими детьми. 

   Приходи и начни свое воскресение с позитивом! 

   NB❗ Мероприятие бесплатно!

   ???? Время: раз в неделю. Первая игровая встреча - уже 21 января в 11:00!
   ???? Место: «Молодежный штаб» в помещении Raadiku 8b/1-5 (жми на звонок внизу!)
   ???? Настольные игры проводит молодежный работник Дарья Лукьяница. 

   Мероприятие организует МTÜ Linnalabor совместно с MTÜ Lasnaidee.

  • ???? АVASTA PÕNEVAID LAUAMÄNGE! ????

   Ootame kõiki lapsi ja noori mängima lõbusaid ja arendavaid lauamänge! Alias, Ligretto, Uno, Dixit, Hali-Gali - mis on sinu lemmik? Tule ja saa teada!

   Lauamängud arendavad loogilist ja abstraktset mõtlemist ning kujutlusvõimet. See on hea võimalus tutvuda ja suhelda teiste lastega ning leida uusi sõpru. ????

   Tule ise ja alusta oma pühapäeva postitiivsel noodil!

   NB❗Sündmus on TASUTA!

   ???? Toimumisaeg: kord nädalas; esimene mäng toimub juba 21. jaanuaril kell 11:00!

   ???? Toimumiskoht: Raadiku Noortestaabi ruumis Raadiku 8b/1-5 (helista alt kella!)

   ????Lauamänge juhendab noorsootöötaja Darja Lukiyanitsa.

   Tegevusi korraldab MTÜ Linnalabor koostöös MTÜ Lasnaideega ning rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

  • 11/02/2018
  • 03/06/2018
  • Free
  SHARE
  Previous articlePakistani kultuuri õhtu Tallinnas
  Next article
  EST Lasnaidee ühendus koondab enda ümber entusiastlikke lasnamäelasi, kes väärtustavad oma elukohta ja soovivad panustada inimkeskse ja kvaliteetse Lasnamäe eluruumi loomisse. Meie kontaktid: MTÜ Lasnaidee www.lasnaidee.ee EE717700771001501222 (LHV) ENG Noncommercial organization Lasnaidea unites enthusiasts from Lasnamäe (and not only), who cherish the place where they live and wish to promote the creation of the high-quality life which is oriented to the human in the living area of Lasnamäe. Our contacts: MTÜ Lasnaidee www.lasnaidee.ee EE717700771001501222 (LHV) RUS НКО Ласнаидея объединяет вокруг себя энтузиастов из Ласнамяэ (и не только), которые ценят место, где живут и желают способствовать созданию качественной, ориентированной на человека жилой среды в Ласнамяэ. Наши контакты: НКО Ласнаидея www.lasnaidee.ee EE717700771001501222 (LHV)

  LEAVE A REPLY