Tulge 22.aprillil Hopneri majja (Raekoja plats18). Kavas on õpilaste, noorte ansamblite ja külaliste esinemised. Sissepääas on tasuta!

Armeenia pühapäevakoolis “Maštots” õpivad lapsed, kes tahavad oma emakeeles õppida esivanemate keelt. Me laulame Armeenia laule, tantsime etnilisi ja rahvatantse. Meie koolis on alati õppinud lapsed teistest rahvustest. Ja väga edukalt. Nad on osalenud koguni Armeenia ajaloo olümpiaadides. Armeenias teeme me koostööd Haridus-, Diasporaa- ja Kultuuriministeeriumiga, paljude loomekollektiividega. Kõikjal, kus elavad armeenlased, avavad nad oma kooli ja kiriku. Meil on suur kogemus: me käime tutvustamas oma kultuuri koolides ja lasteaedades. Meid saab leida Tallinnas, Tartus, netis.

https://www.facebook.com/Mastots
mastotsh@gmail.com
+37253300425

SHARE
Previous articleLIVESTONIA – open platform for common information space supporting society cohesion
Next articleLIVEstonia in faces: Liya Mahmutova, Tatar sunday school
EST Armeenia pühapäevakoolis "Maštots" õpivad lapsed, kes tahavad oma emakeeles õppida esivanemate keelt. Me laulame Armeenia laule, tantsime etnilisi ja rahvatantse. Meie koolis on alati õppinud lapsed teistest rahvustest. Ja väga edukalt. Nad on osalenud koguni Armeenia ajaloo olümpiaadides. Armeenias teeme me koostööd Haridus-, Diasporaa- ja Kultuuriministeeriumiga, paljude loomekollektiividega. Kõikjal, kus elavad armeenlased, avavad nad oma kooli ja kiriku. Meil on suur kogemus: me käime tutvustamas oma kultuuri koolides ja lasteaedades. Meid saab leida Tallinnas, Tartus, netis. ENG Armenian Sunday School Mashtots is for children who want to learn the language of their ancestors. We also sing Armenian songs, we dance national, and ethnic dances. The children of other nationalities have also studied in our school and study nowadays as well. They have been quite successful in their studies. They even participated in the skills contest of Armenian history. We cooperate primarily with the Ministry of Armenian Education, The Ministry of Diaspora, The Ministry of Culture, and with many creative teams. Wherever Armenians go, they build a church and a school. We have a big experience in going to the public schools and kindergartens, and we introduce kids with our culture. We can be found in Tallinn, Tartu, and on the internet. RUS Армянская воскресная школа «Маштоц» создана в первую очередь для детей, которые хотят изучать язык предков и говорить на родном языке. Мы поем песни на армянском языке, танцуем народные и этнические танцы. У нас учились и учатся дети других национальностей, причем, достаточно успешно - они даже участвовали в олимпиадах по истории Армении. Мы сотрудничаем с министерством образования Армении, с министерством диаспоры и культуры, со многими творческими коллективами. Куда бы ни приехали армяне, они строят церковь и открывают школу. У нас есть большой опыт: мы приходим в школы и детские сады и знакомим с нашей культурой. Нас можно найти в Таллинне, в Тарту, а также и в интернете.

Warning: A non-numeric value encountered in /data01/virt72964/domeenid/www.digitallyyours.ee/livestonia/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353

LEAVE A REPLY